آموزشگاه موسیقی پایور یزد
                        -- اخبار --

حمید رضا بیک متولد 1352 یزد، در اوان نوجوانی با سرود پا به عرصه موسیقی نهاد. کار در این زمینه را با آشنایی با آلات موسیقی الکترونیک ادامه داد. سپس در رشته مهندسی تکنولوژی نساجی شروع به تحصیل نمود و از همان زمان با گوش دادن به قطعات فلامنکو با ساز گیتار آشنایی پیدا کرد و نزد استاد پدرام امینی ابیانه به فراگیری تخصصی این رشته پرداخت .
در سال 1378 شروع به تدریس این ساز در خانه فرهنگ و هنر یزد نمود. با اجرای کنسرتهایی به صورت تکنوازی و گروهی به اشاعه فرهنگ موسیقی در این استان پرداخت. اکنون مدرس گیتار در آموزشگاه موسیقی پایور یزد می باشد.


محمدرضا صنعتی متولد 15 مهرماه 1336.یزد.
رشته هنری: تار .سه تار. تنبک
از سن 14سالگی موسیقی را با نواختن تنبک آغاز نمود. حدود 5سال بعد از آن مربی تنبک در مرکز موسیقی فرهنگ و هنرو کارگاه موسیقی رادیو تلویزیون مرکز یزد شد. و در اواسط دهه پنجاه به عنوان نوازنده تنبک درگروه موسیقی چکاوک وابسته به فرهنگ و هنر یزد به سرپرستی محمد رضا روحبخش شروع به همکاری کرد.
مشاهده ادامه متن


سیده مریم گلسرخی زاده (متولد 1369، سیدنی). وی دارای مدرک کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری است.
از سال 1389 وارد عرصه موسیقی شد و شیوه دف نوازی و دایره را نزد آقای باقری آموخت و برای بهره وری بیشتر و تکمیل دایره نزد آقای نجمی مشق گرفت.
سپس از محضر آقای احمدی بهره برد و دوره عالی دف نوازی را به پایان رسانید.
مشاهده ادامه متن


حسین گلسرخی مدرس ساز نی
متولد آذر 1356یزد
مدرک تحصیلی: مهندسی فناوری اطلاعات

از سال 1374 شروع به یادگیری ساز نی تحت نظر حسین روحبخش در خانه فرهنگ و هنر یزد نمود و بعد از آن در سال 82 ردیف آوازی محمود کریمی را نزد علیرضا سهیلی فرا گرفت.بعد از پایان دوره های آموزشی شروع به همکاری با گروههای موسیقی جهت ارائه کنسرت ودر سال 1389تا کنون مشغول تدریس ساز نی می باشد.